SYSTEM STWORZONY DLA OBIEKTÓW HOTELOWYCH

Pokaż się z dobrej strony!

ZXI to platforma dla braży hotelarskiej, która pomaga promować Państwa obiekt, umożliwiając generowanie zysków w postaci rezerwacji kanałami własnymi oraz wzrostu świadomości marki.

ZXI jest katalogiem stron/wizytówek hoteli, podobnym do TravelAdvisor, połaczonym z kontekstową wyszukiwarką oraz bezprowizyjnym systemem rezerwacji pokoi.

Zobacz więcej

DLACZEGO ZXI?

Opis produktu

ZXI to narzędzie do optymalizacji kosztów obiektów oferujących usługi noclegowe, pozwalające na budowę marki, promocję usług, rezerwację noclegów oraz realizacje kampanii marketingowych. Należy zaznaczyć, iż ZXI nie jest platformą rezerwacyjną czy też internetowym biurem podróży (OTA) - jest narzędziem do budowania bezpośrednich relacji z klientami w ramach własnego kanału sprzedaży. Jest odpowiedzią na potrzebę rynkową polegająca na uzupełnieniu dotychczasowych relacji z platformami rezerwacyjnymi o rezerwacje bezpośrednie.

Analitycy rynku hotelowego wskazują na to, że własny kanał sprzedaży jest bardzo ważny dla każdego obiektu hotelowego – zobacz więcej w artykule na temat upadku Amoma.com. Hurtowy handel miejscami noclegowymi i narzucanie polityki cenowej i allotmetu przez dużych operatorów pośredniczących, przy bardzo wysokich prowizjach prowadzi do obniżenia rentowności biznesu.

Stworzenie podstawowej wizytówki jest całkowicie za darmo, jednak zachęcamy również do zapoznania się z funkcjonalnościami wersji premium, dzięki którym strona w ZXI może pełnić m.in. następujące funcje:

 • Strony WWW - w przypadku gdy Państwa strona jest przestarzała lub nie promują Państwo jeszcze swoich usług w Internecie. Strona, w zależności od potrzeb, może zawierać wszystkie potrzebne moduły tj. opisy hotelu wraz ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, dane kontaktowe, formularz rezerwacji pokoi, materiały zewnetrzne w postaci np. filmów na Youtube, mapę ze wskazówkami dojazdu i inne.
 • Landing Page - strona może również z powodzeniem służyć jako Landing Page, niezbędny do realizacji kampanii marketingowych np. w mediach społecznościowych, które mogą Państwo realizować samodzielnie, bez dodatkowych inwestycji.
 • Prostego i bezprowizyjnego systemu rezerwacji pokoi - Formularz rezerwacyjny ZXI jest systemem półautomatycznym i wymaga potwierdzenia rezerwacji z Państwa strony, jednak dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy zaoferować Państwu obniżenie kosztów. Formularz oferuje również potwierdzenie rezerwacji noclegu kartą kredytową, a płatność za nocleg odbywa się na miejscu - w hotelu.

Zobacz przykłady implementacjiPRZYKLADY IMPLEMENTACJI STRON NA ZXI

Przykłady dla różnych pakietów:

Po złożeniu zamówienia, na wskazany adres e-mail otrzymają Państwo dedykowany link do kreatora strony, z objaśnieniami i podpowiedziami. Kreator, pozwoli na stworzenie Państwa strony zoptymalizowanej zarówno pod względem SEO jak i dobrych praktyk w obszarze marketingu internetowego. Z Państwa strony potrzebujemy jednynie danych o obiekcie, unikalnego opisu oraz zdjęć z prawami autorskimi do ich publikacji. W przypadku, gdy nie zostaną spełnione powyższe warunki, strona Państwa obiektu, nie zostanie zaakceptowana przez moderacje serwisu.

andel's by Vienna House

Pakiet: STRONA
Dodatki: BRAK
Cena brutto: 300 PLN

Grand Nosalowy Dwór

Pakiet: STRONA
Dodatki: BRAK
Cena brutto: 300 PLN

Siedlisko Blanki

Pakiet: STRONA
Dodatki: ZXI UPGRADE
Cena brutto: 750 PLN

Apartamenty Dolcan

Pakiet: WIZYTÓWKA
Dodatki: ZXI UPGRADE
Cena brutto: 500 PLN

Dworek Galicyjski

Pakiet: WIZYTÓWKA
Dodatki: BRAK
Cena brutto: 0 PLN

Savoy Spindleruv Mlyn

Pakiet: WIZYTÓWKA
Dodatki: BRAK
Cena brutto: 0 PLN

Rodzaje pakietów i ceny

DO MOMENTU WYPELNIENIA BAZY DANYCH MINIMALNA ILOSCIA DANYCH OBOWIĄZUJĄ CENY PROMOCYJNE

Skonfiguruj swoja strone

W chwili obecnej trwa zasilanie bazy obiektów hotelowych wyszukiwarki kontekstowej ZXI. Poniższe ceny są cenami promocyjnymi obowiązującymi tylko do czasu zakończenia tego procesu.

KROK 1 - WYBIERZ FORME PREZENTACJI
Oferujemy standaryzowane wizytówki oraz strony w domenie www.zxi.pl z dostępnym systemem rezerwacyjnym. Prosimy o wybranie w pierwszej kolejności formy prezentacji Państwa obiektu, w drugim zaś rodzaju systemu rezerwacyjnego.

 •  Wizytówka ZXI: 0 PLN / ROK
 • - Krótka prezentacja obiektu (max. 2000 znaków)
  - Zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle
  - Dane kontaktowe
  - Definiowanie tagów dla wyszukiwarek
  - Opcjonalna klauzula informacyjna RODO

 • - Reklamy na stronie
  - Link zwrotny na włąsnej stronie WWW
 •  Strona ZXI: 300 PLN / ROK
 • - Krótka prezentacja obiektu (max. 2000 znaków)
  - Zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle
  - Dane kontaktowe
  - Definiowanie tagów dla wyszukiwarek
  - Długi opis oferty ze zdęciami wysokiej rozdzielczości
  - Film Youtube/Vimeo/DailyMotion/Inne
  - Cennik standardowy
  - Media społecznościowe
  - Mapa ze wskazówkami dojazdu
  - Opcjonalna klauzula informacyjna RODO
 • - Brak reklam
  - Link zwrotny niewymagany lub zniżka -50 PLN przy jego wstawieniu
KROK 2 - WYBIERZ FORMULARZ REZERWACYJNY I OPCJE DODATKOWE
Oferujemy Państwu dwa rodzaje systemu rezerwacyjnego. Pierwszy z nich, będący formularzem porównywarki usług noclegowych Hotel Combined, drugi zaś to nasze autorskie rozwiązanie ZXI.

 •  Formularz HotelsCombined +0 PLN / ROK
 • Opcje dodatkowe:
  - Formularz rezerwacyjny porównywarki hoteli HotelsCombined


 • - Reklamy na stronie
  - Link zwrotny na włąsnej stronie WWW
  - Wymagana obecność w dowolnym systemie OTA obsługiwanym przez HC
 •  Formularz ZXI +500 PLN / ROK
 • Opcje dodatkowe:
  - Bezprowizyjny formularz rezerwacyjny ZXI w wersji 1.00
  - Zdjęcie aktywne ("clickable") dla kampanii promocyjnych
  - Wtyczka komentarzy do strony na Facebooki
 • - Doradztwo dedykowanego konsultanta w zakresie SEO, budowania wizerunku oraz kampanii CPC/CPM/CPL poprzez Strone ZXI