Buenos Aires, El Calafate oraz wodospady Iguazu w 9 dni

Ocena: 9.5/10
  

Say Hueque - wycieczki na miarę
Odkryj Argentyne w najlepszym wydaniu - 9 dniowa wycieczka z Buenos Aires do najciekawszych zakątków Argentyny.

Odkryj magiczne Buenos Aires z licencjonowanym przewodnikiem, przejdz się uliczkami tej tętniącej nocnym życiem metropolii, zjedz kolację w lokalnych knajpkach oraz zobacz i naucz się prawdziwego argentyńskiego tango.

Zobacz lodowiec Perito Moreno oraz odkryj naturalne piękno Patagonii. Odwiedź wodowspady Iguazu zarówno od strony argentyńskiej jak i brazylijskiej.

Wszytskie noclegi, posiłki oraz wejściówki są w cenie wycieczki. Gwarnatujemy niezapomniane przeżycia i świetną zabawę.

+54 11 52588740
travel@sayhueque.com
sayhueque.com
REZERWACJA CZASOWO WYŁACZONA

Say Hueque - wycieczki na miarę
Thames St. 2062, Palermo Buenos Aires
Cena całkowita:   1350 USD
Ocena Całkowita: 9.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Buenos Aires, El Calafate oraz wodospady Iguazu w 9 dni

Dzień 1: Twój przyjazd do Buenos Aires

Po przybyciu na lotnisko Buenos Aires zostaniesz powitany przez jednego z naszych hostów, który zawiezie cię prywatnym transferem do Twojego hotelu. Nasz gospodarz uzgodni z Tobą szczegóły Twojego planu podróży, dostarczy Ci wydrukowaną dokumentację i poda Ci wszelkie dodatkowe informacje, których możesz potrzebować. W przypadku pytań, Gospodarz udzieli wskazówek dotyczących ciekawych miejsc do odwiedzenia, restauracji w których możesz dobrze zjeśc a także wszystkiego, co może Cię interesować. Resztę pierwszego dnia będziesz mieć czas wolny, aby cieszyć się tym tętniącym życiem miasta.

Dzień 2: Buenos Aires - zwiedzanie miasta, kolacja oraz pokaz argentyńskiego Tango

Rano zostaniesz odebrany ze swojego hotelu, aby razem ze współtowaryszami cieszyć się zwiedzaniem miasta. W trakcie wycieczki będziesz miał okazję odwiedzić historyczne centrum miasta: May Square, San Telmo z pięknymi brukowanymi uliczkami. La Boca, gdzie Buenos Aires staje się naprawdę kolorowe, a tango jest obecne na każdym rogu. Zobaczysz także arystokratyczną dzielnicę Recoleta, gdzie wielkie pałace przypominają nam, że Buenos Aires było kiedyś Paryżem Południa.Wieczorem odbierzemy Cię ze swojego hotelu i przewieziemy do jednej z najbardziej charakterystycznych atrakcji kulturalnych Buenos Aires - wyśmienitej kolacji połaczonej z pokazem tanga.

Dzień 3: Buenos Aires/Calafate

Zostaniesz przewieziony na lotnisko krajowe, aby polecieć do El Calafate. Po przylocie do El Calafate zostaniesz przetransportowany do Twojego hotelu. Po zameldowaniu w hotelu będziesz miał przez resztę dnia czas wolny na zwiedzanie lokalnych sklepów i restauracji oraz np. wyjazd poza El Calafate do okolicznych atrakcji, takich jak np. Laguna Nimez.

Dzień 4: Perito Moreno National Park

Po wczesnym śniadaniu, udamy się z doświadczonym przewodnikiem na całodzienną wycieczke do parku narodowego Los Glaciares, gdzie będziesz miał możliwość podziwiania lodowca Perito Moreno. Następnie w parku Narodowym Perito Moreno będziecie mieli Państwo możliwość podziwiania pięknych widoków tej unikalnej krainy wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie podczas rejsu statkiem, będzie możliwość zobaczenia lodowiec z bliska.

Następnie wybierzemy się na spacer po pobliskich szlakach z platformami widokowymi, które prezentują 30-kilometrowy lodowiec Perito Moreno pod różnymi kątami. Dalej zatrzymacie się na lunch w parku przed kontynuowaniem eksploracji (lunch nie jest wliczony w cenę). Po wizycie w parku narodowym zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu w Calafate, gdzie będziesz miał czas na zjedzenie kolacji oraz wieczorny relaks.Dzień 5: powrót do El Calafate

Po śniadaniu zostaniesz przewieziony na lotnisko, skąd będzie wykonywany lot powrotny do El Calafate. Po przylocie na lotnisko, nasz pracownik odwieźei cię do Tojego hotelu. Resztę dnia będziecie mieli Państwo wolną.

Dzień 6: Pół dnia w parku narodowym Iguazu po stronie brazylijskiej

Po przybyciu do Puerto Iguazu zostaniesz przewieziony do Twojego hotelu. To małe i relaksujące miasteczko jest bramą do potężnych oraz bardzo imponujących wodospadów Iguazu, które niedawno zostały ogłoszone jednym z nowych Siedmiu Cudów Świata! Po zameldowaniu się w hotelu zabierzemy Cię na półdniową wycieczkę na brazylijską stronę wodospadów Iguazu, skąd będziesz mógł podziwiać rozległe, wręcz panoramiczne widoki na wodospady. Po przybyciu do Parku Narodowego przewodnik pomoże Ci w zakupie biletów wstępu oraz przekaże wszytskie informacje na temat parku. Następnie udamy się chodnikiem widokowym skąd można podziwiać najbardziej spektakularne panoramy z brazylijskiej cześci wodospadów. Następnie udamy się do Floriano Fall na taką odległośc abyś mógł poczuć gęstą mgłę wodna na Twojej twarzy.Dzień 7: Pół dnia w parku narodowym Iguazu po stronie argentyńskiej

Po śniadaniu wyruszysz na całodniową wycieczkę na argentyńską stronę wodospadów Iguazu, gdzie będziesz mógł zobaczyć piękno dżungli oraz widoki na ten niezapomniany odcinek rzeki Iguazu.Dzień 7 oraz 8: Powrót do Buenos Aires oraz ostatnie zwiedzanie miasta przed wylotem

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Say Hueque - wycieczki na miarę
Thames St. 2062, Palermo Buenos Aires