Indonezyjska przygoda

Ocena: 9/10
  

Wycieczka Surbaya/Malang - Bromo - Bali
Zapraszamy na egzotyczną wycieczkę po Javie i Bali w Indonezji. Masz niepowtarzalną okazję poznać tutejszą kulturę, kuchnię, przyrodę, widoki. Dzięki wycieczce dostaniesz się z Javy na Bali, po drodze oglądając malowniczy wulkan Bromo.

+6282232969292
javatourholidays@gmail.com
www.javatourholidays.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Wycieczka Surbaya/Malang - Bromo - Bali
Songgon 31 Pengantigan Rogojampi,BanyuwangiEast Java Indonesia
Cena:   120 USD
Ocena Całkowita: 9/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Indonezyjska przygoda

Plan dwu dniowej wycieczki z noclegiem:

Dzień 01 - Surabaya/Malang
Nasz kierowca spotka się z Tobą w Surabaya (port lotniczy, dworzec kolejowy lub hotel w Surabaya/Malang), pojedziemy do hotelu w wiosce Cemoro Lawang (2200 m) niedaleko malowniczego wulkanu Bromo. Podróż zajmuje około 3-4 godzin prywatnym samochodem z klimatyzacją. Podczas tej wycieczki miniemy wiele rodzajów upraw warzyw, takich jak: szczypiorek, marchew, kapusta, ziemniaki. Po przybyciu do wioski zatrzymasz się na noc w Lava View Lodge, Bromo Permai,Cemara Indah hotel lub podobnym hotelu. Wycieczka kontynuujemy po wschodzie słońca następnego ranka.Dzień 02 - Hotel – Penjakan (widok wschodu słońca) – Góra Bromo – Bali.

O 3.30 rano Jeep 4x4 zawiezie Cię do najlepszego punktu widokowego na górze Penanjakan przy górze Tengger, około 2700 m n.p.m., aby zobaczyć wschód słońca nad Bromo. Z tego miejsca zobaczysz piękną panoramę, w tym Mount Bromo, Batok, Mount Kursi na dużej kalderze i Mount Semeru w tle. Następnie wyruszymy dalej do góry Bromo przez morze piasku. Jeep zatrzyma się na parkingu. Następnie kontynuuj swoją przygodę z krótkim trekkingiem na szczyt góry Bromo (pieszo lub konno). Po powrocie, ok. godziny 08.00 Jeep 4x4 zawiezie Cię z powrotem do hotelu na śniadanie, pakowanie, prysznic. Wyruszysz następnie w dalszą 5-6 godzinną podróż do portu promowego Ketapang. Prom na Bali płynie ok. 1 godziny i dociera do portu promowego Gilimanuk, zachodniego krańca wyspy Bali. Następnie nasz kierowca z Bali odprowadzi Cię do hotelu na Bali. (Ubud, Kuta, Sanur, Lovina). Twoja wycieczka dobiegnie końca.

CENA ZAWIERA
- Transport z Surabaya na Bali (prywatny)
- Bilet na prom
- Jeep 4x4 na wycieczkę Bromo Sun Rise (prywatna)
- Kierowca i paliwo podczas podróży Autostrada
- Koszt drogi i parkingu
- 1 nocleg w hotelu pod Bromo ze śniadaniem
- Woda mineralna
- Przewodnik mówiący po angielsku

W cenę nie jest wliczony koszt obiadu i kolacji, ubezpieczenie podróżne, bilet Bromo i jazda konna, napiwek, bar, pralnia, telefon, Internet.Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Wycieczka Surbaya/Malang - Bromo - Bali
Songgon 31 Pengantigan Rogojampi,BanyuwangiEast Java Indonesia