Magiczne Emiraty Arabskie

Ocena: 9.5/10
  

Lot Balonem z atrakcjami
Lot balonem nad dziewiczymi wydmami pustyni Emiratów Arabskich można porównać do lotu latającym dywanem. Szum wiatru, zapach piasku, wschodzące słońce jest wspomnieniem, którego nie zapomnisz przez długi czas.

Wybierz się z nami ku takiej przygodzie. Prócz lotu balonem, doświadczysz podróży przez pustynię zabytkowymi Land Roverami Defender, zjesz śniadanie w autentycznej pustynnej wiosce oraz przejedziesz się na wielbłądzie. Dla dzieci zniżki 15%.

+971 4 440 9827
info@ballooning.ae
www.ballooning.ae
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Lot Balonem z atrakcjami
BALLOON ADVENTURES EMIRATES LLC, 1303 Control Tower, Motor City, Dubai, United Arab Emirates.
Cena:   323 EUR
Ocena Całkowita: 9.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Magiczne Emiraty Arabskie

Przed wschodem słońca pojawiamy się przed Twoim hotelem. Po 45 minutach jazdy razem z przewodnikiem docierasz do miejsca startu balonu. Obsługa naziemna przygotowuje czasze i kosze balonów. Rozpoczyna się napełnianie balonu. Już wkrótce wsiadasz do kosza i zaczynasz unosić się w ciszy nad budzącą się pustynią.

Unosząc się nad pustynią zauważysz, że odcienie na horyzoncie zaczynają przekształcać się w piękne odcienie żółci i pomarańczy. W zależności od tego, w którym kierunku jesteś zwrócony, zobaczysz arabskie słońce wschodzące za górami Al-Hadżar nad pustynnymi wydmami.

1200 metrów nad ziemią, jest idealną wysokością na podziwianie wschodu słońca. Wypatruj arabskich oryksów, gazeli lub wędrujących wielbłądów na wydmach poniżej. Każdy lot balonem trwa około 1 godziny.

Lądowanie na pustyni, każdorazowo jest przygodą - zależy od kierunku i siły wiatru. Pilot rozgląda się za dogodnym miejscem i rozpoczyna mozolny proces opadania. Możesz zrobić świetne zdjęcia sąsiednich balonów oraz selfie. W miejscu lądowania czekają na Ciebie zabytkowe Land Rovery Defender. Możesz także zrobić sobie zdjęcie z pustynnym sokołem.Teraz, gdy zbadałeś pustynię z nieba w balonie na ogrzane powietrze i na lądzie w zabytkowym Land Roverze, będziesz miał okazję doświadczyć pustyni w najbardziej oryginalny sposób: na grzbiecie wielbłąda. Wybierz się na krótką przejażdżkę na wielbłądzie po pustyni na obrzeżach obozu Beduinów i odkryj, dlaczego te zwierzęta są tak charakterystyczne dla Dubaju. Poczuj się jak Lawrence z Arabii.Nowe przygody wzbudzają apetyt! Poczęstuj się pysznym śniadaniem składającym się z jajek po benedyktyńsku, szakszuki, łososia, kawioru, sera halloumi, świeżych owoców, wędlin i innych potraw podawanych do Twojego stołu. Po zakończeniu takiej przygody zechcesz z cała pewnością wrócić tutaj znowu lub skorzystać z innej atrakcji Emiratów. Serdecznie zapraszamy!

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Lot Balonem z atrakcjami
BALLOON ADVENTURES EMIRATES LLC, 1303 Control Tower, Motor City, Dubai, United Arab Emirates.