Turecka Kapadocja

Ocena: 9/10
  

Lot Balonem
Kapadocja – historyczna kraina centralnej części Anatolii w środkowej Turcji, słynąca przede wszystkim z charakterystycznych form tufowych, tworzących księżycowy krajobraz, oraz z domów i kościołów wykutych w tych wulkanicznych skałach. Obszar ten wpisano na Listę światowego dziedzictwa UNESCO w roku 1985.Zobacz tę piękną krainę z perspektywy lotu ptaka. Odpowiednia perspektywa spojrzenia dostarczy Państwu wrażeń niemożliwych do przeżycia na ziemi.

+0542 301 00 50
info@cappadociaballoonsbooking.com
www.cappadociaballoonsbooking.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Lot Balonem
Belediye Caddesi No 11/A Göreme Cappadocia Turkey
Cena:   65 EUR
Ocena Całkowita: 9/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Turecka Kapadocja

We wczesnych godzinach porannych nasze busy zabierają naszych gości z pobliskich hoteli i po poczęstunku w miejscu zbiórki dowożą do wyznaczonej przez nas na ten dzień strefy odlotów. Kiedy docieramy do miejsca startu, udzielamy pasażerom odprawy bezpieczeństwa. Zobaczyć można w jaki sposób balony napełniają się powietrzem, kiedy są gotowe zajmujemy miejsce w gondoli i startujemy.

Podczas lotu zwykle pokonujemy dystans od 3 do 20 kilometrów w zależności od dynamiki przepływu wiatrów na różnych wysokościach. Balony poruszają się na wysokości kilkuset metrów. Z tej wysokości masz okazję oglądać wyjątkowy widok Kapadocji z zupełnie innej perspektywy.

Podczas lotu pokazujemy naszym pasażerom wyjątkowe i niepowtarzalne piękno Kapadocji - lot odbywa się czasami bardzo wysoko, czasami nisko, wokół bajkowych kominów. Ten rodzaj lotu nie jest możliwy nigdzie indziej na świecie. Sam lot trwa około 50-60 minut, ale czasami może trwać nawet 70 minut w zależności od różnych warunków. Po zakończeniu loty zapraszamy naszych miłych gości na tradycyjny poczęstunek, szampan i wręczenie pamiątkowych dyplomów, by w końcu odwieźć ich do hoteli. Wszystko to trwa ok. 3 godzin od odbioru z hotelu.Uwaga: Nasz czas odbioru z hotelu zmienia się od czasu do czasu, a dokładna godzina jest podawana na dzień przed lotem. Loty możliwe są dla dzieci powyżej 6-go roku życia, oraz dla dzieci poniżej 12-go roku życia wyłącznie z opiekunami.

W cenie zawarto:
:: Uczestnictwo jednej dorosłej osoby
:: 50-60 min. lot balonem
:: Herbata, kawa, ciasteczka przed lotem
:: Przewóz z/do pobliskiego hotelu
:: Ubezpieczenie pasażerów

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Lot Balonem
Belediye Caddesi No 11/A Göreme Cappadocia Turkey