Najciekawsze miejsca w Chinach

Ocena: 9.4/10
  

Świątynia - Klasztor Shaolin
Znane jako miejsce narodzenia się chińskiej sztuki walki Kung-Fu, świątyna Shaolin zwana również Klasztorem Shaolin została zbudowana w 499 roku naszej ery przez cesarza Xiaowena z północnej dynastii Wei (386-584 NE) jako buddyjski klasztor. Świątynia Shaolin położona jest w prowincji Henan, w okolicach miasta Dengfeng ze stolicą w prowincji Zhengzhou oddalonej dwie godziny stąd.

Oferta dotyczy dwu dniowej wycieczki z Zhengzhou.

+ 86 10 67160201 ext 1006
info@beijingdiscoverytours.com
www.beijingdiscoverytours.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Świątynia - Klasztor Shaolin
Block A, SOHO New Town, Dawang Road, Chaoyang, Pekin, Chiny
Cena:   692 USD
Ocena Całkowita: 9.4/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Najciekawsze miejsca w Chinach

Plan dwu dniowej wycieczki do Klasztoru/Świątyni Shaolin:

※ Dzień 1: Zhengzhou - Yellow River - Shaolin Temple - Luoyang

Twój anglojęzyczny przewodnik odbierze Cię prywatnym pojazdem z dworca kolejowego lub lotniska w Zhengzhou i zabierze na lokalny lunch środkowo-chińskich pyszności kuchni Henan. Po jedzeniu czeka na Ciebie wizyta w malowniczej okolicy Żołtej Rzeki, a następnie zwiedzanie zabytkowej Świątyni Shaolin, legendarnego miejsca dla chińskich sztuk walki i Lasu Pagód, wyjątkowego cmentarza dla mnichów. Tego samego dnia wieczorem odbędzie się przejazd prywatnym pojazdem do Luoyang a tam nocleg w twoim 4-gwiazdkowym hotelu.

※ Dzień 2: Longmen Grottoes - White Horse Temple - Tianzi Jialiu Museum – Zhengzhou
Tego poranka Twój przewodnik zabierze Cię prywatnym pojazdem odwiedzić imponujące, starożytne Groty Dziesięciu Tysięcy Buddów, czyli do miejsca gdzie powstały korzenie buddyzmu. Po zwiedzaniu czeka na Ciebie lunch, a następnie zwiedzanie Świątyni Białego Konia, najstarszej świątyni buddyzmu w Chinach i Muzeum Tianzi Jialu. Następnie jedziemy do Zhenghzou na powrotny pociąg lub samolot.

Koszt:
⁕ 1 osoba: 692 USD;
⁕ 2 osoby: 565 USD za osobę;
⁕ 3-5 osób: 477 USD za osobę;
⁕ 6-9 osób: 392 USD za osobę;
⁕ 10+ osób: prosimy o kontakt w sprawie specjalnej oferty dla większych grup. Wycieczka obejmuje twojego osobistego anglojęzycznego przewodnika, prywatny pojazd z kierowcą, wszystkie bilety wstępu, jedną noc w czterogwiazdkowym hotelu, lunch w pierwszy i drugi dzień oraz śniadanie w dzień drugi.Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Świątynia - Klasztor Shaolin
Block A, SOHO New Town, Dawang Road, Chaoyang, Pekin, Chiny