Magiczne Chiny

Ocena: 9.7/10
  

3 dniowa wycieczka do Świątyni Shaolin
Matecznik Kung-Fu, świątynia Shaolin, położona w prowincji Henan, zwana również Klasztorem Shaolin została zbudowana w 499 roku n.e. przez cesarza Xiaowena z północnej dynastii Wei (386-584 NE) jako klasztor buddyjski.

Możemy dostosować każdą wycieczkę, tak abyś mógł odwiedzić wszystko co chcesz zobaczyć podczas wizyty w Chinach. Te wycieczki można łączyć również z wycieczkami do innych chińskich miast takich jak Pekin, Xi-an czy Szanghaj. Oferujemy również specjalne wycieczki dla szkół i organizacji Shaolin/Kung-Fu na całym świecie, aby trenować ze szkołami Wushu(chińskie sztuki walki) w Chinach – w tym celu prosimy o kontakt aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.


+ 86 10 67160201 ext 1006
info@beijingdiscoverytours.com
www.beijingdiscoverytours.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

3 dniowa wycieczka do Świątyni Shaolin
Block A, SOHO New Town, Dawang Road, Chaoyang, Pekin, Chiny
Cena:   769 PLN
Ocena Całkowita: 9.7/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Magiczne Chiny

Trzy dniowa wycieczka do Klasztoru - Świątyni Shaolin:

※ Dzień 1: Zhengzhou - Shaolin Temple - Kung Fu Exhibition

Twój anglojęzyczny przewodnik odbierze Cię z lotniska lub dworca kolejowego w Zhengzhou a następnie zabierze Cię do miasta Dengfeng na zwiedzanie świątyni Shaolin, legendarnego miejsca dla chińskich sztuk walki, następnie do Lasu Pagód, wyjątkowego cmentarza dla mnichów a na koniec zobaczysz niesamowitą wystawę poświęconą tematyce sztuk walki Kung-Fu. Po atrakcjach czeka na Ciebie noc w 4-gwiazdkowym hotelu “Chan Wu” w mieście Dengfeng.

※ Dzień 2: Songyang Academy - Temple of King of Law - Song Mountain Pagoda - Taishi Mountain
Z rana odbiór prywatnym pojazdem z hotelu i wycieczka na zwiedzanie Akademii Songyang, Świątyni Króla Prawa oraz delektowanie się pysznym lunchem lokalnej kuchni. Po południu wycieczka na pagodę Song Mountain i górę Taishi. Po całodniowej wycieczce powrót do hotelu w którym jesteś zameldowany.

※ Dzień 3: Dengfeng - Zhengzhou - Zhengzhou Museum - Depart Zhengzhou
Rano, twój przewodnik z chęcią pomoże Ci wymeldować się z hotelu i zabierze Cię do Zhegzhou, aby odwiedzić tam miejscowe muzeum. Po obiedzie transport na lotnisko lub dworzec kolejowy na czas lotu lub pociągu do następnego miejsca docelowego.

※ Koszt:
⁕ 1 osoba: 769 USD;
⁕ 2 osoby: 632 USD za osobę;
⁕ 3-5 osób: 547 USD za osobę;
⁕ 6-9 osób: 447 USD za osobę;
⁕ 10+ osób: prosimy o kontakt w sprawie specjalnej oferty dla większych grup. Wycieczka obejmuje twojego osobistego anglojęzycznego przewodnika, prywatny pojazd z kierowcą, wszystkie bilety wstępu, jedną noc w czterogwiazdkowym hotelu, lunch w pierwszy i drugi dzień oraz śniadanie w dzień drugi.Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
3 dniowa wycieczka do Świątyni Shaolin
Block A, SOHO New Town, Dawang Road, Chaoyang, Pekin, Chiny