Jachtem po Dubaju

Ocena: 9.9/10
      

2 godzinny rejs jachtem z Twoimi przyjaciółmi
Wybierz się w prywatny rejs po Dubaju na minijachcie i podziwiaj wraz z przyjaciółmi panoramę Dubaju oraz zobacz z poziomu wody takie atrajcje takie jak Palm Jumeirah, Atlantis the Palm Hotel i Burj Al Arab.

Zatrzymaj się na kąpiel w ciepłych wodach i posłuchaj swoich ulubionych piosenek na pokładzie z drinkiem w ręku. Na pokładzie może znajdować się 6 osób, w cenie znajdują się rónież zimne przekąski.

+971 4 243 1744
book@seaescape.ae
seaescape.ae
REZERWACJA CZASOWO WYŁACZONA

2 godzinny rejs jachtem z Twoimi przyjaciółmi
Dubai marina, Dubaj
Cena za osobe:   200 USD
Ocena Całkowita: 9.9/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Jachtem po Dubaju

Rejs prywatnym minijachtem rozpoczyna się w Dubai Marina, która jest najbardziej luksusową dzielnicą Dubaju. W czasie rejsu zobaczysz kultowe miejsca takie jak Bluewaters, Atlantis Hotel, Palm Jumeirah (wyspa w kształcie palmy) oraz wisienkę na torcie - Burj Al Arab/Burdż Al Arab z powierzchni wody.

W wtrakcie rejsu, zapewniamy zimne przekąski oraz alkohol (w ograniczonej, ilości! ;)). Natomiast na pokład mogą Państwo wnieść rónież swój alkohol oraz włąsne przekąski. Bezpieczeństwo zapewni Państwu doświadczony kapitan, który mówi po angielsku, arabsku oraz hiszpańsku.

Zafunduj sobie i swoim znajomym lub rodzinie, wspaniałe wspomnienia podczas prywatnego lub wspólnego rejsu. Zatrzymaj się, aby popływać w morzu lub posłuchaj ulubionej muzyki przy zachodzi słońca. Przynieś własne jedzenie i napoje i ciesz się piknikiem na wodzie podziwiając panoramę Dubaju.

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
2 godzinny rejs jachtem z Twoimi przyjaciółmi
Dubai marina, Dubaj