※ Meksykańska przygoda ※

Ocena: 8.8/10
  

2 dniowa wycieczka do Puebla i Cholula
Wyrusz z nami z Acapulco na dwu dniową wycieczkę.

Pierwszego dnia zobacz Wielką Piramidę Cholula i wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO historyczne centrum Puebla. Największa piramida na ziemi pod względem objętości, Cholula przewyższa nawet piramidy egipskie.

Drugiego dnia odwiedź park Africam Safari - to miejsce w którym zwierzęta są w warunkach zbliżonych do naturalnych, a zwiedzający mogą je obserwować z własnych pojazdów lub autobusów.

+1 52 7441104324
tourbyvan@yahoo.com
http://tourbyvan.com/
REZERWACJA CZASOWO WYŁACZONA

2 dniowa wycieczka do Puebla i Cholula
Acapulco De Juarez 1, Av Cuauhtémoc 95, Acapulco de Juárez
Cena:   399 EUR
Ocena Całkowita: 8.8/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
※ Meksykańska przygoda ※

Dzień 1

Jedną z najważniejszych atrakcji Puebla - jest Zocalo. Znajdziesz tutaj zabytkowe kościoły, budynki ozdobione ręcznie malowanymi kaflami oraz muzeum sztuki religijnej. W cenę wliczony jest odbiór i dowóz do hotelu oraz lunch. Po odebraniu z hotelu Acapulco przez anglojęzycznego przewodnika udasz się do strefy archeologicznej Cholula. Zobaczysz tam dokładnie Wielką Piramidę Cholula - poznasz historię budowli przedhiszpańskich i zobaczysz kościół Matki Bożej Środków Leczniczych, który został zbudowany na szczycie piramidy po podboju Hernána Cortesa. W Puebla zobaczyć możesz historyczne centrum miasta. Zostało ono wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Odwiedź bogato zdobiony XVI-wieczny kościół Santo Domingo. Barokowe wnętrze Kaplicy Różańcowej tego kościoła uważane jest za cud świata sztuki. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest dawny klasztor, w którym obecnie mieści się Muzeum Sztuki Religijnej. Będąc tam należy zwiedzić warsztaty, w których wytwarza się ceramikę onyksową i Talavera. Pod koniec dnia skorzystaj z powrotu do swojego hotelu. Czas trwania: 5 godzin. Bilet wstępu w cenie. Nocleg nie jest wliczony w cenę.

Dzień 2

Kolejny dzień spędzisz w parku Africam Safari. Poznaj siedliska zwierząt bardzo zbliżone do naturalnych. Zwierzęta w parku przemieszczają się swobowdnie, a zwiedzający mogą je obserwować z własnych pojazdów lub autobusów. Przewodnik pokaże i opowie o szczegółach zachowań dzikich zwierząt. W Africam Safari znajduje się kilka siedlisk: afrykańska sawanna, amerykańskie stepy, tropikalna dżungla, meksykański las, tygrysie jezioro, terytorium lwa i strefa przygód. W parku znajduje się około 2500 zwierząt z 350 gatunków swobodnie wędrujących po terenie parku - takie warunki mają sprzyjać rozwojowi i reprodukcji zwierząt.
Czas trwania: 5 godzin. Bilet wstępu w cenie. Zakwaterowanie: Nocleg w Puebla w 3-gwiazdkowym hotelu. Posiłki: nie wliczone.

W cenie wycieczki:
⁙ Woda butelkowana
⁙ Śniadanie
⁙ Eskorta/gospodarz wycieczki
⁙ Odbiór i dowóz do hotelu
⁙ Transport klimatyzowanym minivanem
⁙ Nocleg

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
2 dniowa wycieczka do Puebla i Cholula
Acapulco De Juarez 1, Av Cuauhtémoc 95, Acapulco de Juárez