Meksykańska przygoda

Ocena: 9.4/10
  

Snorkeling z rekinami wielorybimi w Cancun
Przeżyj bliskie spotkanie z rekinami wielorybimi w miejscu, w którym spotykają się Zatoka Meksykańska i Morze Karaibskie. Zobacz podwodny świat w pobliżu wysp Holbox, Contoy i Isla Mujeres – trzech klejnotów Półwyspu Jukatan, wyruszając z mariny w Cancun. Doświadcz snorkelingu, poznaj fakty na temat długich od 2,5 m do 10 metrów rekinów wielorybich od doświadczonego przewodnika.
Odwiedź plażę Playa Norte na Pueblos Magicos, znaną jako jedna z 10 najlepszych plaż na świecie. Po pełnym przeżyć dniu i nasyceniem karaibskimi widokami odwieziemy Cię z powrotem do mariny.

To unikalne doświadczenie jedyne w swoim rodzaju sprawi, że będziesz chciał tu powrócić nie jeden raz!

Zarezerwuj atrakcję, a prześlemy Ci szczegóły i potwierdzimy termin w podanym przedziale dat.


+52 998 251 9391
info@cancunvacationexperts.com
cancunvacationexperts.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Snorkeling z rekinami wielorybimi w Cancun
Ave. Huayacan Mz 207 , Cancún Quintana Roo 77560 Cancún, Quintana Roo, Mexico
Cena:   189 USD
Ocena Całkowita: 9.4/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Meksykańska przygoda

Wczesnym rankiem zostaniesz odebrany spod hotelu. Twój pojazd z klimatyzacją będzie wyposażony w środki do dezynfekcji rąk dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa, zawiezie Ciebie na prywatną przystań gdzie będziesz mógł spożyć śniadanie przed podróżą.Gdy łódź dopłynie do rejonu rekinów wielorybich, nasza grupa pozostanie tam od 2 do 3 godzin, a Ty wraz z naszym certyfikowanym przewodnikiem od nurkowania, przeszkolonym w zakresie ochrony środowiska, będziesz miał niesamowitą okazję do eksploracji ciepłych wód meksykańskich Karaibów, oraz dowiesz się wiele interesujących faktów na temat ruchów rekinów wielorybich, zwyczajów, uznanych tras migracji i wiele innych.

Bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Mimo że rekin wielorybi jest największą rybą, żywi się tylko planktonem, charakteryzuje się bardzo powolnym ruchem i sympatycznym charakterem.⁂ Plaża Playa Norte w Isla Mujeres ⁂

Na plaży Playa Norte w Isla Mujeres będziesz mógł relaksować i cieszyć się turkusowymi wodami północnej części tej małej wyspy w meksykańskim Pueblos Magicos oraz magicznych miast. Ta etykieta jest przyznawana tylko małym miastom w tym hrabstwie, które mają dziedzictwo historyczne i zachowują smaki kultury, które zachowały się przez lata.Wycieczka trwa 8 godzin, w cenie jest lekkie śniadanie, sterylizowany sprzęt do nurkowania, przekąski i napoje bezalkoholowe, profesjonalny przewodnik turystyczny, korzystanie z prywatnych obiektów przystani.

We własnym zakresie zapłacisz za: transfer w obie strony (Cancun 10 USD, Playa del Carmen 20 USD, Riviera Maya 30 USD, Tulum 40 USD, Ochrona Parku Morskiego i opłata za molo 15 USD, zdjęcia, pamiątki, napiwki.

Zabierz: koszulkę do pływania z filtrem przeciwsłonecznym, strój kąpielowy, klapki lub buty do wody, okulary przeciwsłoneczne, czapkę z daszkiem.

Rezerwacje dostępne od 1 czerwca do 15 września. Nie czekaj i rezerwuj już teraz!
Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Snorkeling z rekinami wielorybimi w Cancun
Ave. Huayacan Mz 207 , Cancún Quintana Roo 77560 Cancún, Quintana Roo, Mexico