✌ Magiczne Morze Czerwone ✌

Ocena: 9.5/10
  

Nurkowa przygoda w Dahab
Ras Abu Gallum - to rezerwat usytuowany 6 km na północ od Dahab na Synaju to piękne plaże i niesamowite rafy koralowe Blue Lagoon z ogromną różnorodnością ryb i koralowców.

Jeżeli kochasz nurkowanie, masz doświadczenie i chcesz robić to w jednym z najpiękniejszych mórz, zrób to z nami. Nie spiesz się, wykup 10 nurkowań wraz z wyprawą wielbłądami do znanego rezerwatu. Odpocznij i pozwól nam Cię oczarować.

+201227498129
info@h2odiversdahab.com
www.h2odiversdahab.com
REZERWACJA CZASOWO WYŁACZONA

Nurkowa przygoda w Dahab
Masbat Bay، قسم سانت كاترين، جنوب سيناء
Cena:   399 EUR
Ocena Całkowita: 9.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
✌ Magiczne Morze Czerwone ✌

☀ Jesteśmy najlepszym centrum nurkowym w Dahab nad Morzem Czerwonym ❤

Morze Czerwone to dom dla około tysiąca gatunków ryb i ponad stu różnych koralowców. W Dahab mamy większość z nich na wyciągnięcie ręki. Nasze rafy koralowe to idealne miejsce do nurkowania i fotografowania żółwi, ośmiornic, płaszczek - a jeżeli dopisze Ci szczęście także rekina wielorybiego czy delfinów.

Oferujemy pakiet 10 nurkowań, z czego 4 odbywają się w Ras Abu Gallum, a 6 niedaleko naszego centrum nurkowego - bez pośpiechu i dodatkowych formalności możesz delektować się niepowtarzalnymi widokami. Jeżeli brakuje Ci doświadczenia i chcesz rozpocząć kurs PADI Open Water, możesz dołączyć do naszych nurkowań z przewodnikiem. Posiadamy wiele pakietów treningowych. H2O Divers Dahab to centrum rekreacyjne, techniczne i freedivingowe oferujące to, co najlepsze w podwodnym świecie.

Nasze centrum znajduje się w zatoce Masbat, przy głównym deptaku Dahabu, w pobliżu 3 pięknych miejsc do nurkowania. Centrum nurkowe otoczone jest wieloma restauracjami, sklepami i barami.

Posiadamy obszerne zaplecze – ułatwiające dystans społeczny. Hamaki, na których można się zrelaksować i widok na morze z dachu naszej restauracji.


Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Nurkowa przygoda w Dahab
Masbat Bay، قسم سانت كاترين، جنوب سيناء