Saharyjska Tunezja Zaprasza

Ocena: 9.4/10
  

2 dniowe Safari po Saharze na Quadzie
Przeżyj niezapomnianą przygodę na pustynnej wyprawie na quadach. Zapewnia ona potężna dawkę adrenaliny i możliwość podziwiania pięknych widoków. To idealna wycieczka dla aktywnych osób, które chcą zrobić coś nowego, oryginalnego, innego. Dołącz do nas w tej ekscytującej przygodzie i podnoszącej adrenalinę nocnej wycieczce i obozie na luksusowym saharyjskim kempingu!

+216 24 799 997
contact@saharansky.com
www.saharansky.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

2 dniowe Safari po Saharze na Quadzie
Duz Tunisia
Cena:   427 EUR
Ocena Całkowita: 9.4/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Saharyjska Tunezja Zaprasza

Ta wycieczka polega na dobrej aktywnej zabawie! Przeżyj przygodę terenową jak żadna inna – odkrywanie pustyń Tunezji nigdy nie było tak ekscytujące. Poczuj przyspieszone bicie serca, jadąc quadem po pustynnych wydmach, prowadzony przez doświadczonego przewodnika.※ Cena zawiera: 1 Noc w SAHARANSKY Luxury Camp Accomodation (ze śniadaniem, obiadem i kolacją)
Opiekę doświadczonego przewodnika
Odbiór i dowóz do hotelu z hotelu w Douz
Polaris 500cc Quad do jazdy
Woda butelkowana

※ We własnym zakresie pozostaje:
Odbiór i dowóz do hotelu z hotelu w innych miastach
Gogle (proszę zabrać ze sobą własne)

※ Plan wycieczki:

Dzień 1: Douz – Sahara – Tembaine
Wcześniej rano odbieramy Cię z Hotelu w Douz. Po odprawie Twoja przygoda zaczyna się od niesamowitego widoku, zmieniającego się z krain zielonych palm na wydmy złotego piasku. Pośrodku pustyni zjesz lunch w tradycyjnej beduińskiej restauracji. Wkrótce po przerwie kontynuuj jazdę przez ogromne, urocze wydmy i udaj się przez Park Narodowy Jebil na safari w afrykańskim stylu, wypatrując arabskich gazeli, fenek, oryksów.

Twój przewodnik będzie miał dla Ciebie niespodziankę… Późnym popołudniem wrócisz na kemping, przy filiżance herbaty będziesz mógł obserwować, jak szef kuchni gotuje posiłek na otwartym ogniu. Następnie pozostanie już tylko uczta na 4-daniowej tradycyjnej beduińskiej kolacji pod gwiazdami.

Po posiłku zasiądź przy ognisku i spójrz na gwiazdy, a następnie udaj się do swojego arabskiego namiotu – wraz z wygodnym materacem, poduszkami i kocem – umieszczonego w obozie. Zaśnij w samym sercu pustyni!

Dzień 2: Tembaine – Sahara – Douz

Rano warto obudzić się na piękny wschód słońca. Pomoże Ci w tym zapach parzonej mocnej arabskiej kawy. Zjedz śniadanie przygotowane na Twoich oczach i ciesz się fascynującym wschodem słońca na szczycie złotych wydm, robiąc niesamowite zdjęcia i przeżywając niezapomniane wspomnienia. Następnie skosztuj tradycyjnego chleba. Po śniadaniu spotkaj się ze swoim przewodnikiem i pożegnaj się z przyjaciółmi w pustynnym obozie przed powrotem do Douz na swoim quadzie. Następnie zakończ swoje doświadczenie podwiezieniem do hotelu.

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
2 dniowe Safari po Saharze na Quadzie
Duz Tunisia