Sandboarding po wydmach, Lima

Ocena: 9.5/10
  

Exploor.pe
Sandboarding w Peru to wyjątkowy i pełen adrenaliny sport. Dzięki tej półdniowej wycieczce możesz cieszyć się sandboardingiem w Limie oraz wycieczką samochodem terenowym przez wydmy, która już sama w sobie dostarcza adrenaliny.

Twoja wyprawa będzie trwała około 6 godzin, w trakcie których nauczysz się podstaw sanboardingu, przejedziesz się autem terenowym po wydmach a w drodze powrotnej zobaczysz piękne plaże San Bartolo.

+51 965 027 736
info@exploor.pe
exploorperu.com
REZERWACJA CZASOWO WYŁACZONA

Exploor.pe
Calle Garcilaso 265, Cusco
Cena za osobe:   140 USD
Ocena Całkowita: 9.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Sandboarding po wydmach, Lima

Najpopularniejszą opcją uprawiania sandboardingu w Peru jest Huacachina, niestety jest ona dość daleko od Limy, więc nasza propozycja jest idealną alternatywą. Ponadto, zamiast być otoczonym przez niezliczone grupy turystów, poczujesz się, jakbyś był właścicielem całej pustyni, gdyż wokół Ciebie nie będzie nikogo.

Zapnij pasy i ruszamy.. jazda po wydmach względem adrenaliny, przypomina trochę przejażdżkę kolejką górską, lecz z naszymi instruktorami oraz profesjonalnym sprzętem, nic złego nie może się stać. Nasi instruktorzy, krok po kroku sandboardingu - na początku na małych wydmach, by z czasem zjeżdzać z większych.

Na desce możesz stać lub leżeć, jak wolisz. W drodze powrotnej do Limy będzie również krótki postój w San Bartolo, aby przez chwilę cieszyć się pięknymi lokalnymi plażami oraz zjeść obiad nad samym morzem.Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Exploor.pe
Calle Garcilaso 265, Cusco