Całodniowy pobyt w Scape Park w Punta Cana

Ocena: 9.9/10
    

Scape Park Punta Cana
Odkryj wszytsko co najbardziej ekscytujące w Punta Cana z całodniowym wstępem do Scape Park oraz transportem z hotelu. Odkryj osiem atrakcji przyrodniczych parku (bilet obejmuje trzy) - posłuchaj chóru kolorowych ptaków, popływaj w ukrytych basenach lub zobacz piktogramy Taino, podczas tej ucieczki na wyspę.

Spędź dzień wchodząc w głąb jaskiń, jeżdżąc przez dżunglę lub zjeżdżając z drzewa na drzewo.

+1 809 200 0398
reservaciones@scapepark.com
scapepark.com
REZERWACJA CZASOWO WYŁACZONA

Scape Park Punta Cana
Cap Cana, 23203 República Dominicana
Cena:   150 USD
Ocena Całkowita: 9.9/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Całodniowy pobyt w Scape Park w Punta Cana

Ten niesamowity obiekt oferuje wszystko, od ekscytujących i pełnych adrenaliny przygód po edukacyjne zabawy dla dzieci. Pozwól swoim zmysłom uciec podczas zjazdu na klifie, zwiedzania starożytnych jaskiń, pływania w podziemnych jaskiniach, skakania z wodnych lin i odpoczynku hamakach!

Oprócz tych wyjątkowych przygód możesz również wybrać się na rejs po przepięknych plażach, nurkować w lazurowych wodach lub po prostu zrelaksować się w naszym ekskluzywnym klubie plażowym.

W cenie: - Transport ze wszystkich głównych hoteli z Punta Cana - Hoyo Azul - Kolejka tyrolska Eco Splash - Saltos Azules - Trasa kulturowa - Pływanie w jaskini - Jaskinia Iguabonita - Iguanaland - El Rancho - Rejs Sunshine - Plac zabaw (Eco Kids Village: od 2 do 12 lat) - wypad na plażę (bez napojów)Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Scape Park Punta Cana
Cap Cana, 23203 República Dominicana