Zwiedzaj Turcję

Ocena: 8.5/10
  

Starożytne miasto Izmir
Izmir położony jest nad brzegiem Morza Egejskiego i jest trzecim co do wielkości miastem w Turcji. W czasach starożytnych nazywany był Smyrną. Obecnie jest to duże miasto, liczące ponad 4 miliony mieszkańców, z mnóstwem rzeczy do zrobienia, do zwiedzenia i do odkrycia. Podczas tej wycieczki, nasz przewodnik pokaże wszystkie klejnoty miasta i dowiesz się dlaczego to miejsce jest również znane jako "perła Azji Mniejszej" od czasów starożytnych.

+44 0800 015 4961
info@uopera.com
uopera.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Starożytne miasto Izmir
45 Rosehaugh Rd, Inverness IV3 8SW, Wielka Brytania
Cena:   306 EUR
Ocena Całkowita: 8.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Zwiedzaj TurcjęW cenie wycieczki zawarty jest:
• Odbiór i dowóz - lokalizacja: Izmir Port, Umurbey, 35230 Konak/İzmir, Turkey
• Profesjonalny licencjonowany przewodnik
• Bilety wstępu
• Wszystkie opłaty i podatki
We własnym zakresie płacą Państwo za żywność, napoje, transport.Plan wycieczki:

Saat Kulesi (Wieża Zegarowa)
Twój przewodnik odbierze Cię z hotelu lub z pokładu statku wycieczkowego. Następnie odbędziesz pieszą wycieczkę po mieście, odwiedzając wszystkie najważniejsze zabytki - Wieżę Zegarową w Izmirze, ulice Kemeralti. Wieża Zegarowa w Izmirze to zabytkowa wieża zegarowa znajdująca się na Placu Konak w dzielnicy Konak w Izmirze, w Turcji. Jest ona uważana za główny punkt orientacyjny miasta.
Czas trwania: 1 godzina Bilet wstępu bezpłatnyTarg Kemeralti
Odwiedź ulice Kemeralti. Kemeralti to historyczna dzielnica targowa w İzmir, w Turcji. Pozostaje ona jedną z najbardziej żywych części miasta. Wewnątrz wizyta w muzeum historycznym.
Czas trwania: 1 godzina Bilet wstępu bezpłatnySkansen Agora
Następnie odwiedzą Państwo starożytną Agorę Smryny. Agora w Smyrnie, znana również jako Agora w İzmir, jest starożytną rzymską agorą znajdującą się w Smyrnie. Pierwotnie zbudowana przez Greków w IV wieku p.n.e., agora została zrujnowana przez trzęsienie ziemi w 178 roku n.e. Cesarz rzymski Marek Aureliusz nakazał jej odbudowę. Wykopaliska rozpoczęły się w 1933 roku.
Czas trwania: 1 godzina Bilet wstępu wliczonyMeczet Hisar
Meczet Hisar lub Meczet Hisarönü jest zabytkowym meczetem w Izmirze, w Turcji. Zanotowano, że został zbudowany przez Aydınoğlu Yakup Bey w latach 1592-1598.
Czas trwania: 30 minut Bilet wstępu nie jest zawartyKadifekale
Będziesz miał czas na przekąskę lub lunch, zanim udasz się do Panoramic old elevator, aby złapać najlepsze widoki na miasto, przed powrotem. Kadifekale to nazwa wzgórza znajdującego się w strefie miejskiej İzmiru w Turcji, jak również nazwa starożytnego zamku na szczycie tego samego wzgórza. Zarówno wzgórze, jak i zamek nosiły nazwę Pagos w czasach przedtureckich oraz przez miejscowych Greków w czasach współczesnych.
Czas trwania: 1 godzina Bilet wstępu w cenieLokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Starożytne miasto Izmir
45 Rosehaugh Rd, Inverness IV3 8SW, Wielka Brytania