Wyprawa w Himalaje ※

Ocena: 9.5/10
  

Nepal Bhutan Tibet
Nepal Bhutan Tibet Tour – to specjalnie dla Ciebie przygotowana wycieczka przez Himalayan Trekkers, która prezentuje najważniejsze cuda himalajskich krajów. Ta specjalnie zaplanowana trasa pozwoli Ci rzucić okiem na miejsca dziedzictwa UNESCO, dziewicze górskie widoki, a także zwiedzać otoczenie unikalnych kultur tych niezwykłych miejsc.

+977 98510 42334
info@himalayantrekkers.com
www.himalayantrekkers.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Nepal Bhutan Tibet
Thamel 26, Kathmandu Nepal
Cena:   3299 USD
Ocena Całkowita: 9.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Wyprawa w Himalaje ※

Nepal Bhutan Tibet Tour to jedna z najlepiej sprzedających się wycieczek w Azji Południowej. Ta 15 dniowa wycieczka łączy w sobie najbardziej interesujące miejsca –od wysokich terenów osadniczych w Himalajach, które są jednymi z najbardziej egzotycznych i pełnych przygód miejsc na świecie, Nepal ¬– gdzie natura zachwyca nawet najbardziej wybrednych , aż po Bhutan – jako jeden z najbardziej niedostępnych państw na świcie, który zachwyca swoją unikalna kulturą.Nasza podróż zaczyna się od lotu do Bhutanu, potem do Nepalu i wylotu z Tybetu. Najlepsze i polecane miejsca odwiedzane w Bhutanie to Klasztor Tygrysiego Gniazda, Chimi Lhakhang i zwiedzanie miasta Paro, Thimpu i Punakha.W Nepalu głównym celem wycieczek jest świątynia Pashupatinath, stupa Boudhanath, wodospad Davis (wodospad), wąwóz rzeki Seti, jezioro Phewa i Park Narodowy Chitwan.Wreszcie w Tybecie odwiedzimy Pałac Potala, Świątynię Dżokhang, Ulicę Barkhor, Norbulingkę, Klasztor Drepung, Klasztor Sera, Klasztor Tsurphu, gorące źródło Yangbachen.

Zakwaterowanie:
※ Himalayan Trekkers obiecuje zarządzać najlepszym, najbardziej komfortowym i preferowanym zakwaterowaniem.
※ W miastach takich jak Katmandu, Lhasa, Paro i Thimpu organizujemy podstawowe trzygwiazdkowe obiekty. Jeśli to możliwe, możesz zdecydować się na bardziej przyjazną dla budżetu opcję lub zdecydować się na bardziej luksusowy hotel, płacąc trochę więcej.

Posiłki:
※ Śniadanie jest zazwyczaj wliczone w cenę zakwaterowania w B&B w ramach oczywistego kosztu. Za pozostałe posiłki w mieście trzeba zapłacić osobno. W miastach można wybierać spośród wielu różnych kuchni i różnorodnych usług gastronomicznych.
※ Ponadto Himalayan Trekkers organizuje również Kolacje Powitalne/Pożegnalne jako symbol ciepłych powitań.

W cenie zawarte są: pozwolenia i wnioski wizowe dla Tybetu, zakwaterowanie na zasadzie BB w Nepalu i Tybecie, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w Bhutanie, przewodnik mówiący po angielsku zgodnie z planem podróży, opłaty za wstęp, opłaty przewodnika, wszystkie transfery i zwiedzanie prywatnym pojazdem, opłaty za wizę do Bhutanu, kolacja powitalna/pożegnalna, wszystkie podatki i dopłaty. W cenie jest również sprzęt wymagany do wędrówki, który różni się w zależności od miejsca docelowego i pory roku. Niezbędne są buty trekkingowe, kurtka puchowa, śpiwór i kijki trekkingowe.Wystarczająco zainspirowany? Czekamy na Twoją rezerwację, a przeprowadzimy Ciebie przez świat zjawiskowej natury i unikalnej kultury świata. Zapraszamy do świata magii!!!

Co zabrać?

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Nepal Bhutan Tibet
Thamel 26, Kathmandu Nepal