Katamaranem na wyspę Icacos

Ocena: 9.9/10
  

East Island Excursions
Wypłyń w 6 godzinny rejs na pokładzie luksusowego katamaranu. Przeżyj niezapomniane chwile, odwiedzając bezludną tropikalną wyspę Cayo Icacos.

Podziwiaj błekitne wody Karaibów, widok na góry El Yunque w oddali widziuane z tafli moża, zanim dotrzesz do rezerwatu przyrody Icacos. Na miejscu masz możliwość plażowania, nurkowania i korzystania z innych uroków rajskiej wyspy, popijajac zajadając się naszymi przekąskami i napojami.

+1 787 860 3434
info@eastislandpr.com
eastislandpr.com
REZERWACJA CZASOWO WYŁACZONA

East Island Excursions
Old San Juan Harbor Sails, San Juan
Cena:   150 USD
Ocena Całkowita: 9.9/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Katamaranem na wyspę Icacos

Twoją przygodę zaczynami od odebrania Cię z Twojego hotelu. Jeżeli wolisz, możesz również sam dostać się do marina Fajardo i spotkamy się bezpośrednio przy jachcie. Gdy odbijemy od brzegu, będziesz mieć możliwość podziwiania wspaniałych widoków na malownicze wybrzeża oraz pobliski Gdy Twój katamaran podciągnie kotwicę i kieruje się w kierunku mórz błękitnych, podziwiaj wspaniałe widoki na plaże wybrzeża oraz malownicze widoki na pobliski Las Narodowy El Yunque. Nie zapomnij po drodze skosztować naszych darmowych drinków - piña colady, rumu, napoju gazowanego lub soku z naszego baru.

Wyspa Icacos Cay jest częścia łańcucha 10 małych wysepek, które łącznie tworzą rezerwat La Cordillera Keys Nature Reserve. W przypadku gdy warunki pogodowe tego wymagają, twój kapitan może zmienić kurs, na równie malowniczą wyspę Palominitos. Gdy dotrzemy na miejsce, po prostu rozkoszuj się dniem na rajskiej wyspie. Możesz łowić ryby, nurkować lub po prostu korzystać z uroków plażowania na rajskiej wyspie, przegryzać przekąski oraz popijać naszymi drinkami.Około poludnia, gdy już zgłodniejesz zapraszamy Cię do łodzi, na bufet obiadowy - zjedz kanapkę z naszym własnoręcznie wypiekanym chlebem, skosztuj mięs, serów, sałatek oraz owoców. Nie zapomnij również skorzystać z naszego darmowego baru z napojami alkoholowymi lub bezalkocholowymi.

Po obiedzie Wasz kapitan zabierze Was na inna rafę, gdzie będziesz miać możliwość nurkowania z rurką, opalania się, łowienia ryblub po prostu odpoczywania. Będąc pod wodą, miej oczy szeroko otwarte na stworzenia rafowe, w tym kolorowe ryby, ośmiornice lub manty. Możesz również pozostać na pokładzie, gdzie przez szklane okna możesz podziwiać morskie życie lub zjechać wbudowaną w katamaran zjeżdżalnią. Twój relaksujący dzień żeglarski kończy się rejsem powrotnym do portu, skąd zabierzemy Cię z powrotem do San Juan.Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
East Island Excursions
Old San Juan Harbor Sails, San Juan