Wypoczynek w Turcji ※

Ocena: 8.5/10
  

Rejs jachtem na Wyspy Książęce z Istambułu
W miesiącach letnich, publiczne promy na Wyspy Książęce szybko się zapełniają. Dodaj trochę ekskluzywności do swojej jednodniowej wycieczki po Stambule, wybierając się na prywatną 8-godzinną wycieczkę wyczarterowaną łodzią. Z miejscem dla maksymalnie 10 pasażerów, jest to idealny sposób na ucieczkę od miejskiego zgiełku z przyjaciółmi i rodziną.

Po przybyciu na miejsce możesz wypłynąć łodzią lub samodzielnie zwiedzić wyspę.Spersonalizowane doświadczenie prywatnej wycieczki. Rozkoszuj się transferem all inclusive w obie strony. Zjedz tradycyjne tureckie śniadanie na łodzi. Dostosuj plan podróży do swoich zainteresowań.

+90 542 541 87 15
info@ucuzteknekirala.com
www.ucuzteknekirala.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Rejs jachtem na Wyspy Książęce z Istambułu
Küçükyalı, Park İçi Yolu, 34840 Maltepe/İstanbul, Turcja
Cena:   459 EUR
Ocena Całkowita: 8.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Wypoczynek w Turcji ※

Jednodniowy rejs z miasta na jedną z idyllicznych Wysp Książęcych, letniego ustronia położonego na Morzu Marmara w Stambule i najlepszego sposobu na ochłodę w upalne lato! Po wejściu na pokład jachtu wyruszysz w komfortowy, 1-godzinny rejs, aby dotrzeć do jednej z wysp. Po przybyciu na jedną z Wysp Książęcych możesz cieszyć się czasem wolnym, relaksując się na pokładzie, pływając i opalając się lub zejść na ląd, aby zjeść lunch i zwiedzić wyspę. Zejdź na ląd, aby zjeść typowy wyspiarski lunch w jednej z nadbrzeżnych restauracji rybnych, pospacerować po wiosce, wypożyczyć rower lub wybrać się na wycieczkę konną po wyspie (lunch, wypożyczenie roweru i przejażdżka konna na własny koszt).

Jeśli chcesz popływać, na wyspach znajdują się piękne, zaciszne zatoczki i zatoczki, idealne na postój lub dwa, a do niektórych z nich można dotrzeć tylko łodzią. Po prostu poinformuj załogę na początku dnia, a oni ułożą trasę tak, aby umożliwić Ci przyjemne pływanie. Podczas pobytu na pokładzie podziwiaj piękną scenerię z 360-stopniowym widokiem z przestronnego górnego fly-bridge-u lub zrelaksuj się na pokładzie słonecznym lub w wygodnych salonach na zewnątrz i wewnątrz. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy filiżance herbaty, kawy lub wody, które są dostępne na życzenie (bezpłatnie). Czas leci i wkrótce wyruszysz w 1-godzinny rejs powrotny do Istambułu. W czasie powrotu można rozłożyć się na słońcu lub w cieniu i cieszyć się spokojną sjestą. Idealny dzień na letni relaks i odświeżenie w Stambule. Świetna zabawa dla wszystkich, w tym rodzin i dzieci.W cenie zawarte są:
• wszystkie podatki, opłaty i koszty manipulacyjne
• Opłata paliwowa
• Woda butelkowana, kawa, herbata, podwieczorek
• 8-godzinny wynajem prywatnego jachtu na opisaną trasę rejsu i czas trwania
• Prywatny rejs - jacht jest tylko dla Ciebie i Twojej osoby towarzyszącej/ych, nikt inny (poza załogą)
• Odbiór i dowóz do hotelu pojazdem komfortowym minivanem

We własnym zakresie płatne są:
• Napoje alkoholowe (do nabycia)
• Lunch
• Napiwki
• Przejażdżka dorożką lub wypożyczenie roweru na wyspachLokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Rejs jachtem na Wyspy Książęce z Istambułu
Küçükyalı, Park İçi Yolu, 34840 Maltepe/İstanbul, Turcja