Turcja - miejsce wypoczynku

Ocena: 8.5/10
  

Całodzienny rejs ze snorkelingiem do Phaselis i Alaca Water
Serdecznie zapraszamy na całodzienny rejs jachtem z Kemer niedaleko Antalyi w Turcji. Jacht wypożyczony jest na wyłączność. Masz okazję zobaczyć wybrzeże, pobliskie rafy koralowe i starożytne zabytki. Nasz rejs to niezapomniana przygoda, która dostarczy Tobie i Twoim bliskim wielu wrażeń.

0384 271 24 07
info@kapadokyazamani.com
www.kapadokyazamani.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Całodzienny rejs ze snorkelingiem do Phaselis i Alaca Water
Bilal Eroğlu Cad. No: 5/B Goreme / Nevsehir
Cena:   550 EUR
Ocena Całkowita: 8.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Turcja - miejsce wypoczynku

Organizacja wyjazdu:
Zostaniesz przyjęty w hotelu i przeniesiony do przystani w Kemer, aby wejść na pokład łodzi, która zabierze Cię na całodniową wycieczkę do starożytnego miasta Phaselis. Phaselis było niegdyś ważnym ośrodkiem handlowym, szczycącym się trzema oddzielnymi portami. W miejscu starożytnego miasta znajdziesz wiele ruin akweduktów, agory, łaźni i antycznego teatru. Chronione żwirowe plaże w zatoce są zachwycające, a wody są płytkie, spokojne i bezpieczne dla pływaków.

Po obiedzie w zatoce, łódź wypłynie na kolejny przystanek, albo na Rajską Wyspę, albo do uroczej zatoki znanej jako Mehmet Ali Bükü. Po przerwie na pływanie, popłyniesz dalej do ostatniego przystanku, który będzie miał miejsce w Alaca Water, pięknej zatoce, która jest idealnym miejscem na kolejną przerwę na pływanie i snorkeling przed powrotem do Kemer.W cenie zawarte są podatki, woda butelkowana, lunch, opieka pilota-przewodnika, odbiór i dostarczenie do hotelu, klimatyzowany pojazd. Kawa i herbata płatna dodatkowo.

Możemy odebrać Ciebie i odwieźć z następujących lokalizacji: Antalya City, Lara, Belek, Kundu, Serik, Konyaaltı, Beldibi, Göynük, Kemer, Port lotniczy Antalya, Port Setur Antalya Marina (Büyük Liman Mevki 2. Cad. No: 40, Liman Mah., 07070 Konyaaltı/Antalya, Turcja).

Cena zależy od ilości osób.Plan rejsu:
Przystanek: U Can Travel
Po zebraniu naszych gości, przenosimy się do portu Kemer z Antalyi po około 1 godzinie podróży ; płyniemy z portu Kemer w kierunku bezrobocie morza łodzią. Pałac piratów, phaselis, trzy wyspy, Cleopatra Beach to kilka z nich.robimy przerwę na pływanie w różnych miejscach podczas podróży łodzią.ta wycieczka została przygotowana, aby zaspokoić gości, którzy chcą spędzić dobry czas i jest dość rozrywkowy.lunch będzie na łodzi.
Czas trwania: 8 godzin Bilet wstępu wliczony w cenę

Przystanek: Kemer
w latach 80 stał się jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych Turcji. Kemer dzielnicy i osiedli, takich jak Kiriş, Tekirova, Çamyuva, Arslanbucak, Kuzdere, Beycik, Göynük, Beldibi, Çıralı zajmują niezwykle ważne miejsce w turystyce regionu.
Czas trwania: 1 godzina Bilet wstępu bezpłatny

Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Całodzienny rejs ze snorkelingiem do Phaselis i Alaca Water
Bilal Eroğlu Cad. No: 5/B Goreme / Nevsehir