Tureckie atrakcje

Ocena: 8.5/10
  

Wędkowanie w Alanyi
Wędkarstwo w Alanyi jest zabawną i hobbystyczną półdniową wycieczką dla amatorów i profesjonalistów. Po transferze z hotelu, nasza łódź wypływa z portu w Alanyi. Nasz doświadczony kapitan oferuje Państwu krótką prywatną wycieczkę statkiem po Alanyi, która składa się z Czerwonej Wieży, starej stoczni, jaskiń morskich, plaży Kleopatry. Następnie zabieramy Państwa do miejsc, w których na otwartych wodach Morza Śródziemnego żyje wiele ryb.

+90 242 606 0101
info@tourmania.com
www.tourmania.com
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREZERWUJ

Wędkowanie w Alanyi
Alyana Turkey
Cena:   438 EUR
Ocena Całkowita: 8.5/10

Liczba opinii: < 10
Pozytywnych: 100%
Tureckie atrakcje

Zapewnimy Ci w cenie cały sprzęt wędkarski, napoje bezalkoholowe (alkoholowe we własnym zakresie) oraz odbiór i dowóz do hotelu w Alanyi. Będziesz cieszyć się wędkowaniem, pływaniem, opalaniem i oglądaniem pięknego wybrzeża Alanyi. Jeśli będziesz miał szczęście, możesz obserwować delfiny. Możesz również zjeść ryby, które złowiłeś podczas naszej wyprawy wędkarskiej w Alanyi. Cena za grupę do 6-ciu osób.Wspaniała prywatna wyprawa wędkarska w Alanyi. Jest to bardzo odpowiednie rozwiązanie dla rodzin. Możesz spróbować swoich szans z pokładu komfortowego jachtu pod okiem doświadczonego kapitana z długą historią świat pozytywnych emocji. Program rozpocznie się od odbioru z hotelu.

Następnie czeka Państwa podróż morska na wygodnym, spokojnym jachcie. Kapitan statku opowie turystom, gdzie można łowić ryby w Turcji, jak określić miejsce występowania ryb, a także jak prawidłowo posługiwać się sprzętem. Na statku znajdują się wszystkie najnowsze i wygodne urządzenia. Spędźcie wspaniały czas z przyjaciółmi lub rodziną, zobaczcie bajeczne krajobrazy i poczujcie adrenalinę z polowania na dużą śródziemnomorską rybę.Lokalizacja:
Nazwa obiektu:
Adres obiektu:
Wędkowanie w Alanyi
Alyana Turkey