SYSTEM STWORZONY DLA OBIEKTÓW HOTELOWYCH

Pokaż się z dobrej strony!

ZXI to platforma dla braży hotelarskiej, która pomaga promować Państwa obiekt, umożliwiając generowanie zysków w postaci rezerwacji kanałami własnymi oraz wzrostu świadomości marki.

ZXI jest katalogiem stron/wizytówek hoteli, podobnym do TravelAdvisor, połaczonym z kontekstową wyszukiwarką oraz bezprowizyjnym systemem rezerwacji pokoi.

Zobacz więcej

DLACZEGO ZXI?

Opis produktu

ZXI to narzędzie do optymalizacji kosztów obiektów oferujących usługi noclegowe, pozwalające na budowę marki, promocję usług, rezerwację noclegów oraz realizacje kampanii marketingowych. Należy zaznaczyć, iż ZXI nie jest platformą rezerwacyjną czy też internetowym biurem podróży (OTA) - jest narzędziem do budowania bezpośrednich relacji z klientami w ramach własnego kanału sprzedaży. Jest odpowiedzią na potrzebę rynkową polegająca na uzupełnieniu dotychczasowych relacji z platformami rezerwacyjnymi o rezerwacje bezpośrednie.

Analitycy rynku hotelowego wskazują na to, że własny kanał sprzedaży jest bardzo ważny dla każdego obiektu hotelowego – zobacz więcej w artykule na temat upadku Amoma.com. Hurtowy handel miejscami noclegowymi i narzucanie polityki cenowej i allotmetu przez dużych operatorów pośredniczących, przy bardzo wysokich prowizjach prowadzi do obniżenia rentowności biznesu.

Stworzenie podstawowej strony w ZXI jest całkowicie za darmo, zachęcamy jednak również do zapoznania się z funkcjonalnościami wersji premium, dzięki którym strona może pełnić m.in. następujące funcje:

 • Strony WWW - w przypadku gdy Państwa strona jest przestarzała lub nie promują Państwo jeszcze swoich usług w Internecie. Strona, w zależności od potrzeb, może zawierać wszystkie potrzebne moduły tj. opisy hotelu wraz ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, dane kontaktowe, formularz rezerwacji pokoi, materiały zewnetrzne w postaci np. filmów na Youtube, mapę ze wskazówkami dojazdu i inne.
 • Landing Page - strona może również z powodzeniem służyć jako Landing Page, niezbędny do realizacji kampanii marketingowych np. w mediach społecznościowych, które mogą Państwo realizować samodzielnie, bez dodatkowych inwestycji.
 • Prostego i bezprowizyjnego systemu rezerwacji pokoi - system rezerwacyjny ZXI jest systemem półautomatycznym i wymaga potwierdzenia rezerwacji z Państwa strony, jednak dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy zaoferować Państwu obniżenie kosztów. Formularz oferuje również potwierdzenie rezerwacji noclegu kartą kredytową, natomiast płatność za nocleg odbywa się już na miejscu - w hotelu.

Zobacz przykłady implementacjiPRZYKLADY IMPLEMENTACJI STRON NA ZXI

Przykłady dla różnych pakietów:

Po złożeniu zamówienia, na wskazany uprzednio adres e-mail otrzymają Państwo dedykowany link do kreatora strony, z objaśnieniami oraz podpowiedziami. Kreator, pozwoli Państwu na stworzenie strony obiektu zoptymalizowanej zarówno pod względem SEO jak i dobrych praktyk w obszarze marketingu internetowego.

Z Państwa strony potrzebne sa jedynie dane o obiekcie, unikalne opisy oraz zdjęcia z prawami autorskimi do ich publikacji.
W przypadku, gdy nie zostaną spełnione powyższe warunki, strona Państwa obiektu, nie zostanie zaakceptowana przez moderacje serwisu.

andel's by Vienna House

Pakiet: PREMIUM
Prowizja: 0% CPA
Cena brutto: 500 PLN / ROK

Grand Nosalowy Dwór

Pakiet: PREMIUM
Prowizja: 0% CPA
Cena brutto: 500 PLN / ROK

Siedlisko Blanki

Pakiet: PREMIUM
Prowizja: 0% CPA
Cena brutto: 500 PLN / ROK

Apartamenty Dolcan

Pakiet: DARMOWY
Prowizja: 10% CPA
Cena brutto: 0 PLN / ROK

Dworek Galicyjski

Pakiet: DARMOWY
Prowizja: 10% CPA
Cena brutto: 0 PLN / ROK

Savoy Spindleruv Mlyn

Pakiet: DARMOWY
Prowizja: 10% CPA
Cena brutto: 0 PLN / ROK

Rodzaje pakietów i ceny

DO MOMENTU WYPELNIENIA INDEXU WYSZUKIWARKI MINIMALNA WYMAGANĄ ILOSCIĄ OBIEKTÓW, OBOWIĄZUJĄ CENY PROMOCYJNE

Skonfiguruj swoja strone

Oferujemy Państwu standaryzowane strony obiektów hotelowych w domenie zxi.pl z wbudowanym niskokosztowym systemem rezerwacji pokoi. Do wyboru mają Państwo wersję darmową oraz płatną - wersja darmowa rózni się od płatnej brakiem danych kontaktowych (brak WWW oraz nr. telefonu) oraz brakiem możliwości wstawienia wikększej ilości zdjęc obiektu. W wersji darmowej, na Państwa stronie będą rónież wyświetlane reklamy.

W chwili obecnej trwa zasilanie bazy obiektów hotelowych wyszukiwarki ZXI do wymaganego minimum.
Poniższe ceny są cenami promocyjnymi i obowiązującymi tylko do czasu zakończenia tego procesu.

 •  PODSTAWOWA: 0 PLN / ROK (250 PLN / ROK)
 • Krótka prezentacja obiektu (max. 1000 znaków)
  System rezerwacyjny ZXI (CPA: 10% wartości rezerwacji)
  Zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle
  Brak zdjęc i multimediów
  Reklamy na stronie
  Darmowa klauzula informacyjna RODO
  Zniżka -100 PLN za wstawienie linku do strony na ZXI z własnej strony WWW
 •  PREMIUM: 500 PLN / ROK (750 PLN / ROK)
 • Pełna prezentacja obiektu wraz ze zdjeciami w wysokiej rozdzielczośc
  Bezprowizyjny system rezerwacyjny ZXI
  Zdjęcie profilowe oraz zdjęcie w tle
  Zdjęcia oraz multimedia zewnetrzne np. Youtube
  Brak reklam
  Darmowa klauzula informacyjna RODO
  Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
  Przygotowanie unikalnych textów w cenie 200 PLN
  Zniżka -100 PLN za wstawienie linku do strony na ZXI z własnej strony WWW